www.thegp3blog.com

Osoby zajmujące się restauracyjnym biznesem zdają sobie sprawę, że konkurencja i ekonomia bywa bezlitosna. Dlatego kreatywność ma tutaj niemałe znaczenie. Stąd też coraz to nowe i bardziej atrakcyjne pomysły na urozmaicenie wizyty w restauracji.

Choć kuchnia fusion już nie dziwi nikogo, to jednak jest takie miejsce na Malediwach, gdzie nie tylko styl kuchni jest oryginalny. Restauracja Ithaa Undersea umiejscowiona jest 5 metrów pod wodą. Posiłek spożywamy w swego rodzaju akwarium przyglądając się jednocześnie wodnemu życiu mieszkańców zbiornika wodnego. Miejsce w tej restauracji rezerwować należy z bardzo dużym wyprzedzeniem, ponieważ czynna jest tylko przez 1 godzinę dziennie.

Kolejnym przykładem ludzkiej kreatywności jest Lainio Snow Village Resturant Ice w Finlandii. Urocze, pełne tajemniczego miejsca wnętrze wykonane jest w całości z lodu, a kuchnia serwuje jedynie zimne posiłki. Oczywiście, siedząc na lodowych krzesłach przy lodowym stole chciałoby się może skosztować ciepłej herbaty, lecz niestety będzie to możliwe dopiero po wyjściu.


https://tanieobrusy.pl/452-podkladki-na-stol nowy świat restauracja warszawa