Współczesne reguły jakimi kieruje się gospodarka, ekonomika oraz konkurencja coraz częściej zmuszają przedsiębiorców do kierowania się fantazją. W ten też sposób powstał pomysł na organizację posiłków podniebnych, które realizuje belgijska firma Dinner in the Sky.

Oferta kierowana jest przede wszystkim do osób potrzebujących mocnych wrażeń, poszukujących przygód i lubiących ekstremalne przeżycia. Główna zasada działania jest w gruncie rzeczy prosta. Platforma restauracyjna umieszczana jest na 50-metrowym dźwigu, która wraz z kuchnią, stołami, krzesłami oraz obsługą i gośćmi wędruje w górę. Tam podawany jest pełny posiłek, po czym platforma wraca na ziemię. Można się domyślać, że impreza nie należy do najtańszych. Szacowany koszt wynajmu podniebnego stołu na 8 godzin to ok. 50 tysięcy złotych. Gdyby komuś było mało wrażeń może także wynająć platformę dodatkową, umieszczoną kilka metrów od restauracyjnej, z której to niewielki zespół muzyczny będzie umilać gościom czas.

Dinner in the Sky proponuje wszelkie rodzaje posiłków od podniebnych śniadań, przez lunche, imprezy koktajlowe czy też kawiarniane pogawędki. Wszystko oczywiście w pasach bezpieczeństwa.

https://www.kuchennepromocje.pl/ https://exeller.be/kategoria-produktu/sojowe/bialko-sojowe/