Elastyczność to jedno ze słowo kluczy – przynajmniej gdy mowa o kluczach do sukcesu Twojej firmy. Coraz częściej mówi się elastycznym zatrudnianiu, elastycznych kwalifikacjach a ostatnio również o elastycznym zapleczu IT.

Dlaczego to takie ważne? Sprzęt komputerowy to siła napędowa wielu firm. Dobry sprzęt to duże możliwości, bardziej satysfakcjonująca praca i zadowoleni klienci.

Jednak szybsze komputery to również większe wydatki, zwłaszcza, że nowe rozwiązania na rynku pojawiają się bardzo często, a co za tym idzie – chcąc być zawsze na bieżąco powinniśmy sporą część budżetu regularnie przeznaczać na zakup najnowszych urządzeń. Przede wszystkim małe firmy nie mogą sobie pozwolić na taki wydatek, a nie byłoby to rozwiązanie szczególnie opłacalne również dla dużych przedsiębiorców.

Jaka jest alternatywa? Innym rozwiązaniem jest stałe opłacanie wynajmu prawdziwie elastycznego zaplecza IT, którym są serwery w chmurze. Jeśli potrzebujesz szybszego sprzętu i wielu terabajtów przestrzeni dyskowej, możesz na jakiś czas podnieść wysokość opłat, natomiast gdy zechcesz wrócić do słabszego sprzętu, bo w najbliższych miesiącach będzie on w pełni wystarczający, zapłacisz mniej.

https://e-turysta.pl/noclegi-polanczyk/ systemy cmms