Więcej niż jeden sprzęt elektroniczny przypadający na jednego pracownika lub członka gospodarstwa domowego to już norma. Większość z nas prywatnie dysponuje nie tylko laptopem, ale również tabletem lub smartfonem, a czasem drugi zestaw tego typu wykorzystujemy w miejscu pracy. Każde urządzenie to inne oprogramowanie i inna zawartość pamięci stałej.

Im więcej urządzeń, tym większe prawdopodobieństwo, że niebawem pogubimy się i zapomnimy, na którym urządzeniu znajdują się konkretne pliki. Co więcej, lawirowanie pomiędzy urządzeniami i wysyłanie plików pocztą lub bieganie z pendrivem i kartą pamięci to rozwiązania mało praktyczne i czasochłonne. Czy nie lepiej by było, gdyby wszystkie te urządzenia posiadały jeden, wspólny dysk? Na takie rozwiązanie pozwalają serwery w chmurze.

Kolejne firmy udostępniają przestrzeń dyskową dla osób prywatnych lub klientów biznesowych. Oferty różnią się ceną i jakością, ale wszystkie mają jedną zaletę – wyraźnie poprawiają komfort pracy i zaoszczędzają Twój czas. Najlepszym przykładem jest to, że może dosłownie posiadać jeden folder na kilku urządzeniach.

Jeśli wrzucisz plik za pomocą laptopa, natychmiast będzie on dostępny na tablecie i smartfonie. Pamiętaj, żeby przy składaniu dokumentów przez internet wykorzystać podpis elektroniczny kwalifikowany Gliwice.

https://www.dagrasso.pl/blonie/kontakt