Prowadzenie biznesu w dzisiejszych czasach to prawdziwe wyzwanie. Konkurencja nie daje odetchnąć. Wciąż pojawiają się nowe, lepsze, bardziej świeże pomysły. Ciągle trzeba trzymać rękę na pulsie. Wiedzą to dobrze restauratorzy, u których przecież – z racji ilości lokali gastronomicznych – wciąż pojawiają się nowe pomysły i sposoby na zwiększenie poziomu oryginalności miejsca.

Niewątpliwie taka idea właśnie przyświecała właścicielom restauracja Labassin Waterfall na Filipinach. Lunch lub kolacja u stóp wodospadu to coś naprawdę niespotykanego. Lokal przyciąga tłumy, gdyż jest nie tylko doskonałą atrakcją turystyczną, ale także doskonałą restauracją serwującą specjały regionalnej kuchni. Lokal jest oczywiście plenerowy. Goście siedzą przy ręcznie plecionych bambusowych stołach przykrytych liśćmi ze stopami zanurzonymi w wodzie. Jesteśmy tu bowiem naprawdę blisko przyrody. Restauracja nawet zaopatruje gości w kubeczki służące do pobierania wody pitnej ze strumienia. Posileni turyści mogą także skorzystać z naturalnego masażu jaki zapewnia spadająca woda.

Wodospad wprawdzie nie jest naturalny, a kaskada działa tylko w porze lunchu, nie przeszkadza to jednak właścicielowi prowadzić bardzo spranie działający interes.

https://exeller.be/produkt/aminokwas-l-arginina/