Większość z nas zgodzi się ze stwierdzeniem, że w przypadku restauracji najważniejsze jest dobre jedzenie. Dziś jednak coraz częściej zwraca się uwagę na szczególny wystrój oraz zdecydowanie oryginalny charakter. Jednym z dziwnych pomysłów na tematyczną restaurację jest restauracja szpitalna w Rydze.

Wystrój lokalu oczywiście przypomina szpital. Gość staje się pacjentem i wybiera sobie lekarstwo w postaci potraw serwowanych przez długonogie pielęgniarki. Kuchnia, choć podoba do szpitalnych potraw, ma jednak zachwycać jakością i smakiem. „Hospitalis” zlokalizowana jest w sercu ryskiego starego miasta i stanowi dość komiczne połączenie szpitalnego wystroju z fetyszystycznym postrzeganiem świata. Awanturujący się klienci uważać muszą na czekające na nich kaftany bezpieczeństwa, do dań podawane są narzędzia chirurgiczne zamiast sztućców, natomiast napoje pite są wprost ze szpitalnych strzykawek.

Niektórych cała ta sceneria przyprawiać może o zawrót głowy, ale stali gości nazywają to miejscem rajem hipochondryków i zdają się zachwycać oryginalnym charakterem.

https://exeller.be/kategoria-produktu/sojowe/bialko-sojowe/ korzystanie z samochodu służbowego