Obrusy bawełniane

Nie od dziś wiadomo, że pomysłowość jest w biznesie niezwykle ważna. Konkurencja bywa bezlitosna, a na miejsce tych, którzy nie sprostali warunkom ekonomicznym niemal od razu wskakuje kilka z nowym konceptem i świetnie zdefiniowanym planem na przyszłość. Dlatego kreatywność jest niezastąpiona. Szczególnie w przypadku miejsc, których liczba na świecie jest tak wysoka. Człowiek jeść musi – co, więc, robią restauratorzy, abyśmy jedli w danej właśnie knajpie?

Pomysł bardzo oryginalny, choć zapewne wzbudzający zdziwienie, a u niektórych wręcz niesmak. Restauracja The Stinking Rose w San Fransisco na przykład przyciąga tylko miłośników… czosnku. Każda pozycja w menu zawiera w sobie czosnek, łącznie z deserami i drinkami. Możemy spróbować tam lodów czosnkowych czy czosnkowego martini. Zapewne zapach tego miejsca znieść może tylko prawdziwy miłośnik czosnku.

Koncept zupełnie odmienny przyświeca natomiast Barbie Cafe w Tajwanie. Atmosfera knajpy jest dość tożsama z jej nazwą. Totalnie różowy wystrój, łącznie ze stołami, ścianami a nawet ubiorem personelu. I najważniejsze dla każdej barbie – potrawy podawane są wraz z licznikiem kalorii.


wino na wesele www.catonpillar.pl