www.wakcynologia.net.pl

Jeżeli zawsze lubiłaś tańczyć, a ćwiczenia intensywne nie sprawiały ci problemu, to także teraz po porodzie potrzebujesz dużej dawki energii. Proste ćwiczenia zapewne cię nudzą, dlatego dla takich osób jak ty został stworzony specjalny program zajęć fitness – dla pań, które szybko chcą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, a także odzyskać stracone siły i kondycje. Niewątpliwie najlepszym sposobem na odzyskanie dawnego wigoru jest Zumba.

Wspaniała i niepowtarzalna choreografia, jaką będzie trzeba opanować podczas tych zajęć to duża dawka wrażeń i wielu ciekawych ćwiczeń. Przy dźwiękach rytmicznej i szalonej muzyki, łączone są elementy znane ci z zajęć aerobiku, wraz z elementami tańca. Niewiarygodne jak łatwo można połączyć je z takim tańcami, jak rumbą, sambą, twistem, cha-cha, salsą oraz flamenco.

Mi już na samą myśl rwą się nogi do tańca. Tak jest w trakcie zajęć, nie ma czasu na odpoczynek, podpieranie ścian, tutaj cały czas jest się w ruchu. Dzięki temu nasze ciało zaczyna nabierać lepszego wyglądu, wszystkie partie zostają objęte ćwiczeniami, ale przez to, że odbywa się to w trakcie tańca, są niezwykle przyjemne.

Nawet nie można sobie wyobrazić, jak szybko na twarzach pojawia się uśmiech i choć po takich zajęciach powinniśmy czuć zmęczenie, to chyba te dźwięki mają jakąś magiczną moc znieczulającą. Dlatego polecam zumbe młodym mamom, które straciły siły przy pierwszych tygodniach dbania o dziecko, a na pewno wrócą do domu tanecznym krokiem.

nauka tenisa poznań hale sportowe